11 March 2010

Pulmatordiideid / Ideas for the wedding cake

Nii, väike hoiatus edaspidiseks. Võib juhtuda, et postitan siia nüüd natuke rohkem pulmateemalist värki, kuna teema minu jaoks hetkel aktuaalne :) Aga ehk ei pahanda see kedagi :)
Meie pulmad tulevad rahvuslikus stiilis. Pulmad toimuvad mu kodukandi lähedal metsa sees, meie mõlema rõivad tulevad linasest kangast ning kuidas saab siis tortki erineda üldstiilist.
Nami-nami on üks ülivahva kokandusfoorum ja olen kõigile neile vahvatele kokkadele ülitänulik ja Pillele, kes kuulutas välja Vabariigi aastapäeva ühiskokkamise. Sain sealt nii palju ideid, milline võiks minu tort olla. Ja kes teab, äkki võtan mõne kokkajaga sealt ühendustki ;)
Panen siia mõned oma lemmikud ja kõiki imelisi torditeoseid saate SIIT vaadata.
A little warning for the future. It may happen, that I'll post a little more wedding themed posts here, as it's very close theme for me at the moment :) Hope you don't mind.
Our wedding will be in folk theme. The party will be near my parents home in the middle of the forest, both of our clothes will be made of linen fabric and how can cake be something different than folk.
We have a really good cooking forum here and I'm very grateful to all these homecooks who post their recipes and pics there. Especially to Pille, who made up the theme to cook for our country's birthday. I got so many wonderful ideas for my wedding cake from there. And who knows, perhaps I even contact one of them to make an order ;)
I'll post here few of my favorites and you can see all these artcakes HERE. The site is in estonian, but pictures to the talking :)

10 comments:

Spotted Sparrow said...

You must be getting so excited! Oh my goodness, how will you ever decide from all of these gorgeous cakes? *drool*

Kuutydruk said...

I know!!! :) So many amazing cakes and they all seem so tasty! :)

LeelaBijou said...

Oh, they look so yummy!! Congratulations on your wedding kuu!!! :)

karuski said...

Such an original idea, looking forward to hearing more of your plans!

StaroftheEast said...

The third one looks like your embroidery, which I like alot!

Terje said...

Vau, milline mõnus uudis! Rahvuslikus stiilis pulmad - see tundub eriti põnev. Kas kannad rahvariideid või teed kliedi ja tikid miskit põnevat.

Kuutydruk said...

Rahvariideid mul veel kahjuks pole, aga küll nad ükskord ikka tulevad :) Aga kleit ja tikandid tulevad küll. Ise kleiti ei tee, sest pruut ei tohi oma kleiti näpuotsagagi puutuda, nagu mu ema ütles, toob halba õnne. Või kui teed, siis tuleb pärast pulmi ära hävitada, aga seda ma küll ei taha teha :)
Tulevasele abikaasale tulevad samuti linased riided ja sinnagi tahaks tikandeid. POle veel otsustanud, kas mõlemale arhailised või kombineerime mõlema kodukandi tikandeid (kihlatu Tallinnast, mina Saarde vallast). Põnevust jätkub :)

polkadotsandblooms said...

the cakes look fantastic, I would not know what to choose! Good luck for the big day. Enjoy - it is over so quickly!

Merike said...

Edu sulle selleks päevaks.Ootan põnevusega lõpptulemust.

oliverca said...

I love these all!

Related Posts with Thumbnails