08 April 2010

Poeuudised! / NEW items in my shop

 Aitab kiusamisest, kuigi ma nautisin seda väga :) Näitan teile oma kahte uut toodet, mis on üleval mu Etsy poes - kuutydruk.etsy.com
Uued riidest kotid, mis sobivad hästi ostude jaoks, turul käimiseks või raamatute kandmiseks. Koti kangas on puuvilla-polüestri segu. Lilled on erinevatest linastest kangastest ning kinnitatud puidust nööpidega ja tikandiga. Sees on puuvillasest kangast vooder. Kottidel on üks sang, mis on piisavalt pikk, et kanda õlal, samas piisavalt lühike, et kanda käe otsas.
Kui mõnel kaasmaalasel tekib soov neid endale saada, kuid ei taha seda läbi Etsy teha, siis võta minuga ühendust meili teel: kuutydruk at gmail com. Lepime kokku, kuidas maksta ja kuidas kätte saad.
Enough of teasing, altho I enjoyed every bit of it :) I'll show you my latest listings, which are available now in my Etsy shop - kuutydruk.etsy.com 
These new fabric totes are perfect for shopping, go to the market or carry your books from library. Fabric of the tote is mix of cotton and plyester. Flowers are made of different linen fabrics and attached with wooden button and embroidery. Lining is made of cotton fabric. Strap of the bag is long enough to carry it on your shoulder, altho short enough to carry it on your hand.
Welcome to my shop! There are more lovely items up, all inspired by Estonian folk patterns.

3 comments:

fleurfatale said...

oooh,so beautiful!Ilove flowers for spring!

TeaButterfly said...

beautiful natural bags!

I like that they have many uses!


-Vic

viki said...

Näed pole vaja mingeid suuri maalinguid või tikandeid, pärleid jne et asi oleks mõnusa tundega kui seda vaatad :D

Related Posts with Thumbnails