19 November 2009

Ilus ja rahvuslik sõber su mobiilile / Soft and beautiful phone friend


Ilus ja armas kingitus, rahvusliku tooniga. Naturaalsele pleegitamata linasele on tikitud arhailisi tikandeid. Mobiilitasku on ideaalne jõulukingitus. See kaitseb telefoni kriimustuste eest kotis, millel ei ole telefoni taskut.
Vanad eestlased uskusid, et need sümbolid pakuvad kaitset ja toovad õnne. Valmistan kõik oma asjad suure armastuse ja hoolega ning usun, et head soovid ja mõtted kanduvad edasi ka selle eseme uuele omanikule.
Uued mobiilitaskud ja teisi minu tooteid leiad mu online poest: kuutydruk.etsy.com


Beautiful and a nice present with Estonian folk patterns. Unbleached natural linen has traditional Estonian symbols. This small phone sleeve is a perfect Christmas present. It will protect your phone from small scratches. Old Estonians believed that in connection with magic for warding off evil and offering blessings there were symbols that were believed to bring good luck, others offered protection.
I create all my products with care and love and I believe that all the good wishes and thoughts will carry on to the new owner.
New cell phone sleeves and other my products you'll find in my online shop: kuutydruk.etsy.com

4 comments:

X by Leina Neima said...

Hästi ilusad ja soojad on sinu tikitud asjad. Ja siit jälle hea näide, et kõik mis on rahvuslik, ei pea sugugi lootusetult vanamoodne välja nägema.

Kuutydruk said...

Aitäh Leina nii armsate ja soojade sõnade eest :)

Nauli said...

really beautiful. You got my heart!

Star of the East said...

They are both gorgeous!

Related Posts with Thumbnails