21 September 2009

Ilus päev / Lucky day


Eelmine reede ei alanud väga hästi, aga lõppes selle-eest VÄGA hästi. Olen European Street Teami uhke liige ja ma olen täiesti kindel, et see grupp on kõige toredam ja toetavam grupp üldse! Alles hiljuti aitas kogu grupp kaasa ühe meie liikme fotovõistluse hääletamisele. Kogu grupi abi ja tugi oli nii suur, et ta võitis selle konkursi :)
Eelmine reede lõppes minu jaoks aga sellega, et kaks minu toodet pandi üles Treasury'sse. See on selline galerii-kollaaž, kuhu saab oma lemmikuid üles riputada. Aitäh Fleurfatale'le ja Kreativlink'ile, kes minule linkisid :)
Ja i-le pani täpi peale veel kajastus Etsy blogis! :)
Vahel tundub, et näed vaeva ja tegeled asjaga, pühendud, aga tulemust sellest ei näe. Reede õhtu aga tundsin, et tegelen õige asjaga. Sain jõudu ja kindlust juurde, et edasi minna :)
Aitäh! :)

Last Friday didn't start very well, but it ended SUPER nicely! :) I'm a proud member of European Street Team and i'm absolutely sure, that this bunch of people are the most nicest and supportive groups ever. Just recently whole group helped one of the team members to win one photo contest by voting and promoting. With the help and support of whole team, she won! :) Last Friday ended with two features in Treasurys. Thank you Fleurfatale and Kreativlink, who linked my items. You are true sweethearts :) And final touch came from Etsy blog. My linen laptop sleeve is featured in this Storque article. How cool is that! :) Those features game so much strength and power to put my energy and time to this project. It was a good sign that i'm on the right way :) Thank you from the bottom of my heart!

1 comment:

Kreativlink said...

You are so very welcome dear! :D

Related Posts with Thumbnails