07 September 2009

Tihe nädalavahetus / Busy weekend


Terve eelmise nädala ja ka nädalavahetuse tegin usinasti tööd. Tööd ehitusel, endaga ja loomulikult ka oma poekesega. Ehitusega ei jõudnud väga kaugele. Sellest ei taha isegi rääkida mitte. See tundub üks lõputu projekt ja meie unistus "Jõuluks koju" tundub aina hägusemaks muutuvat. Iseendaga tegin ka tööd. Käitusin tulevase mehevenna sünnipäeval hästi. Suutsin end vaos hoida ja end mitte täis õgida nagu tavaliselt. Sõin lihtsalt kõhu täis, tüki torti ja kohvi ning kõik. Rohkem ei näksinud. Ma olin endaga väga rahul, olen siiani :)
Poekesega jõudsin ka tegeleda. Tegin uute toodete toorikud valmis ning jõudsin natuke ka tikkida. Täna õhtul tahaks tikkimisega lõpetada ja voodrimaterjali välja lõigata. Õmblema vist ei jõua, sest ehitusele ka vaja minna... oeh... Igaljuhul näitan natuke, millega tegelesin :)

Tunnen end küll veidi nagu orav rattas, aga väsimust veel ei ole. Motivatsiooni on küllaga, hoolimata sellest, et midagi veel müünud ei ole :)Whole last week and also weekend was very busy. I worked a lot. Worked at the new home, worked with myself and of course on my shop. New home project isn't moving as i would like it to move. It feels endless project and our dream "Move in for Christmas" seems fading away. I don't even want to talk about it, it brings me down. But, i also worked with myself. I behaved at my future brother-in-law's birthday party very well. I didn't overate as usually. I just eat the dinner, then cake and coffee and that's it. Didn't nibble afterwards at all. I'm very proud of myself :) I also worked on my shop. I cut out some new product pieces and did some embroidery also. I'd like to finish with embroidering tonight and cut some lining out. I'm afraid, i don't manage to start sewing, because i need to work at our new home too... oh well... Anyway, i'll show you some work in progress. I kind of feel myself like a rat on a wheel, but don't feel tired yet :) I have plenty of motivation, doesn't matter, that i haven't sold anything, yet :)

2 comments:

ingermaaike said...

Beautiful embroidery!
Yay for behaving yourself :-D
One day you will be in your new house and all the time it took will fade to a distant memory.

Kuutydruk said...

Thank you! So sweet of you :)

Related Posts with Thumbnails